BEOGRAD – Predsednik SNS i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević uputio je danas podršku ministru spoljnih poslova Marku Đuriću, koji je napadnut dok je šetao sa maloletnim ćerkama.
„Sram vas bilo, fašističke kukavice! Napad na Marka Đurića dok je šetao sa svojim maloletnim ćerkicama je direktna posledica stalnog huškanja blokadera nasilnika i mrziteljske kampanje koju sprovode Šolakovi mediji“, naveo je Vučević na mreži Iks.
Poručio je da je Beograd uvek bio slobodarski grad i borio se protiv fašističkog zla.
Dodao je da će se borba nastaviti i dalje, kao i da će pobediti one koji danas pokušavaju u Srbiju da vrate najstrašnije zlo koje je haralo Evropom od 30-tih godina prošlog veka, a koji primenjuju fašističke metode obračuna sa političkim neistomišljenicima.
„Srbija pobeđuje svakog dana jer pruža sve vreći otpor ovima što mrze, zastrašuju, vređaju, prete ubijanjem i vešalima i pokušavaju da unište i zabrane SNS! Podrška bratu Marku! Još jače u borbi za pristojnu i normalnu Srbiju“, naveo je Vučević.
Tanjug



