BEOGRAD – Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević istakao je večeras, povodom razbijanja prostorija te stranke u Novom Sadu, da je u tom gradu na delu fašizam.

Vučević je na svom Instagram nalogu objavio snimak na kojem se vidi da grupa ljudi razbija prostorije SNS u Novom Sadu i postavio pitanje da li su to mirni građansko-studentski protesti.

„Divljačko razbijanje prostorija SNS-a na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu. Divljaci sa maskama i maramama preko lica pola sata su razvaljivali stakla na našim stranačkim prostorijama, upali u njih i pokrali sve što su zatekli!, naveo je Vučević.

On je naglasio da su se ta dešavanja uživo prenosila „na antisrpskim tajkunskim medijima“, koji, kako je naveo, likuju i izveštavaju kako nema incidenata, samo se demoliraju prostorije SNS.

I koga ćete sad da ubedite da niste divljaci i nasilnici?! Ološi bolesni! Pobediće Srbija ovo zlo!, naveo je Vučević.

Tanjug