NOVI SAD – Zbog pisanja pojedinih medija da se pripadnici organa unutrašnjih poslova I dalje nalaze u zgradi Rektorata, rukovodstvo Univerziteta izdalo je saopštenje u kojem navodi  da  pripadnici
organa unutrašnjih poslova više nisu u zgradi. Oni su napustili zgradu Rektorata  1.oktobra, kaže se u saopštenju  rukovodstva Univerziteta za javnost.