U Novom Sadu za protekla 24 sata rođeno 27 beba, među njima i blizanci.

U periodu od utorka, 7. oktobra u 7 časova, do srede, 8. oktobra u 7 časova, u novosadskoj Betaniji obavljeno je 26 porođaja.

Na svet je stiglo 14 devojčica i 13 dečaka, među kojima je i jedan par blizanaca – devojčica i dečak.

Čestitamo svim roditeljima!