BEOGRAD – Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (JTOK) saopštilo je danas da je tokom dana slobode lišeno još pet lica. Ranije danas JTOK je saopštilo da je hapšeno šest osoba, među kojima i Tomislav Momirović, bivši ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u vreme rekonstrukcije Železničke stanice Novi Sad. video icon
Kako se navodi, radi se o odgovornom licu i vlasniku privrednog društva „Deko tim“ doo iz Beške Nenadu Ignjatoviću, Slobodanki Katanić, koja je bila menadžer za investicije privrednog društva „Infrastruktura železnice Srbije“ a.d. Beograd i menadžeru Projekta modernizacije i rekonstrukcije mađarsko-srpske železničke veze Beograd – Budimpešta, Aleksandru Cvjetkoviću, direktoru i odgovornom licu Omladinske zadruge „Menadžer“, kao i Draganu Popoviću i Zoranu Mijajloviću, odgovornim licima u više privrednih subjekata.
RTV, Tanjug



