U Novom Sadu se sprema fudbalski zemljotres, a talasi sa „Karađorđa“ ozbiljno će uzdrmati Topčidersko brdo! Vojvodina je prošle sezone pokazala zube, sekunde su je delile od trofeja u Kupu, a sada Dragoljub Zbiljić i njegovi saradnici spremaju prelazni rok koji će zapaliti maštu svih navijača crveno-belih. Kako ekskluzivno saznajemo, Vojvodina je postigla stoprocentni dogovor sa svojim nekadašnjim kapitenom i detetom kluba Dejanom Zukićem! Reprezentativac Srbije je prelomio – želi nazad u svoju kuću kako bi sa trakom na ruci poveo Vošu ka istorijskim rezultatima.
Sve kockice oko ugovora između Voše i sjajnog veziste iz Bačkog Jarka su složene. Čeka se samo da se Zukić vrati sa reprezentativne turneje pa da se stavi paraf na ugovor koji će odjeknuti celim regionom. Naravno, austrijski WAC neće tako lako pustiti svog najboljeg igrača, s obzirom na to da su letos za njega pitali skauti Lacija, ali čelnici Vojvodine uvereni su da imaju dobitnu formulu i da će Zukić do 20. juna zvanično biti promovisan u Novom Sadu. Biće to finansijski najmoćniji ulazni transfer u istoriji kluba!
Ali, držite se dobro, jer to je tek prva bomba! Vojvodina bukvalno otima Partizanu ispred nosa jedno od najboljih rešenja na sredini terena – Ifeta Đakovca! Bivši as TSC-a želi da napusti ruski Akron iz porodičnih razloga i vrati se u Srbiju. Partizan i Čukarički su opipavali puls, slali upite, ali Vojvodina je uletela sa najkonkretnijom ponudom i završila ogroman deo posla. Kada se na ovu dvojicu doda i pakleni inostrani špic čije se ime drži u strogoj tajnosti, a koji je na korak od potpisa, dobijamo tim koji s pravom može da baci rukavicu u lice Crvenoj zvezdi. Do 20. juna Voša planira da zaključi tri transfera i poruči svima: Ove sezone idemo na titulu!
Izvor: Postinfo
M.M.



