BEOGRAD – Na dužnosti u komandama, jedinicama i ustanovama Vojske Srbije danas su primljeni oficiri koji su završili Komandno-štabno usavršavanje u Školi nacionalne odbrane Vojvoda Radomir Putnik, kao polaznici 71. klase, saopštilo je Ministarstvo odbrane.

Oni su u prethodnih deset meseci, u funkciji osposobljavanja za komandovanje jedinicama i rad u komandama Vojske Srbije, izučavali taktiku, operatiku, savremene sisteme naoružanja i vojne opreme, komandovanje i rukovođenje, logistiku i bezbednosno-obaveštajnu strukturu stranih armija.

Tanjug