BAČKA PALANKA – U Bačkoj Palanci će u petak, 7. februara biti održan moto skup u organizaciji bajkerskih udruženja Moto unija Vojvodine i Dunube bikers uz bogat muzički program i otvorena vrata za sve ljubitelje motora i rok zvuka.

Događaj će se održati u Slovačkom domu u Bačkoj Palanci, sa početkom u 18 časova, a ulaz je slobodan. Organizatori poručuju da je žurka namenjena svim bajkerima, ali i svima koji žele dobru atmosferu, druženje i kvalitetnu muziku.

Za muzički deo večeri zaduženi su bendovi Bass Matter i Perpetuum Mobile, koji će publici doneti energičan rok repertoar i garantovanu zabavu do kasnih sati.

Moto žurka se organizuje uz podršku Moto unije Vojvodine i lokalnih bajkerskih klubova, a očekuje se dolazak bajkera iz Bačke Palanke, ali i okolnih mesta.